Internationale Vrouwendag Festival - Powered by WomanLink
WomanLink heeft de krachten gebundeld met diverse (vrouwen)organisaties in Alkmaar e.o..
Zondag 6 maart om 13:00 uur maken we samen een feest van Internationale Vrouwendag bij Podium Victorie in Alkmaar
Van 13:00 tot 17:00 kunnen deelnemers over de markt lopen, luisteren naar de verhalen van inspirerende sprekers of deelnemen aan verschillende gratis workshops. De workshops zijn zeer divers en toegankelijk van jong tot oud. Denk hierbij aan een workshop van Amnesty over het aangaan van dialogen over lastige onderwerpen, het vergroten van je Werkgeluk bij Myrna, meer leren over genderdiversiteit en seksualiteit tijdens een workshop van Safespace Alkmaar maar ook aan toneelles voor kinderen.
Ook op de markt is er een grote mate van diversiteit aanwezig: krijg informatie over vrouwelijk ondernemerschap bij de stands van Zij Onderneemt en Vrouw in Bedrijf, teken de petities van Amnesty, laat een portretfoto maken door River, leer wat media platform Shuffle, wijkcentra en Jongerenplatform regio Alkmaar voor onze stad betekenen, kunst kijken en maken, doe een dansje bij de stand van CultuurKartel en laat je haar bijwerken door Linda van Hairymerrie.
In totaal zijn er zo’n 10 verschillende workshops waar je gratis aan deel kunt nemen. Meld je snel aan voor de workshops via de socials van WomanLink want vol=vol!
♥ Het festival vindt plaats bij Podium Victorie, van 13:00 - 17:00 uur
♥ Er zijn 2 workshop rondes: De eerste van 14:30 - 15:15, de 2e van 15:45 - 16:30 uur.
Bekijk alle workshops hieronder en meld je meteen aan via Eventbrite!
Voor het festival ontvang je een mail van ons met de links naar het festival en je workshops. Veel plezier!